Son Dakika
05 Mart 2021 Cuma

SÜPER MUHTAR…

24 Eylül 2020 Perşembe, 08:56

Güzel ilçemiz Tarsus’un en güzel mahalleleri arasında bulunan Gaziler Mahallesinde yaklaşık 10 yıl Muhtarlık yapan Sayın Emir Can AKSAN daha şimdiden yeniden aday.
Emlakçılık ve gayrimenkül ticareti ile hayatını idame ettiren Sayın Emir Can AKSAN görevde olayım olmayayım, Mahalle halkıma hizmet etmek, onlar için gece gündüz koşturmak benim tek görevim, yıllarca bu mahalle halkına hizmet verdim, bundan sonrada her türlü ihtiyaçlarında yardımcı olmaya devam edeceğim.

Muhtarlık benim ek işim olmadı, tabiki tek işimizde değildi, büyüklerimden gördüğüm ve öğrendiğim kadarı ile bu hizmet kervanını elimden geldiğince, dilimin döndüğünce ve Belediye Başkanlarımızın desteğiyle de daha da ileriye götürmek için elimden ne geldiyse yaptım.

Muhtar olarak Gaziler mahallesinde görev yaptığım 10 yılda mahalleye, park, kaldırım, anayolu girişi başta olmak üzere bir çok hizmete azalarım ile birlikte imza attık.
Sayın Emir Can AKSAN tekrar muhtar seçilmem durumumda mahalle halkımın yetkisi ile çalışarak gece – gündüz demeden kesintisiz hizmetlerimize devam edeceğiz.
Şimiden ben ve ekibimin, yolunu gözleyen destekleyen, desteklemeyen tüm mahalle halkıma çok teşekkür ederim.

Çünkü ben tüm mahalle halkıma muhtarlık yaptım. Mahalle halkımın istek ve arzularını biliyorum, bundan sonrada çözümü için elimden geleni yapacağım.’ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz