Son Dakika
17 Şubat 2021 Çarşamba

BOLTAÇ GELECEK VADEDİYOR

24 Eylül 2020 Perşembe, 09:06

CHP içerisinde önümüzdeki seçimlere Tarsus’ta 25 yıl sonra kazanılan bir belediye ve Haluk BOZDOĞAN tarafından yaşatılan bir hayal kırıklığı ile start verecek. Doktorun ne seçmen ne esnaf nede sivil toplum kuruluşlarıyla yıldızının barışmaması CHP teşkilatının her kademesi ile başta büyükşehir belediye başkanı Vahap SEÇER, il başkanı Adil AKTAY, Milletvekili Ali Mahir BAŞARIR kısaca partisiyle kavgalı ve KILIÇDAROĞLU’nun en büyük kaygısı bu doktoru 3 yıl daha partiye zarar verdirmeden nasıl tutacak. Şimdilik tek yol var oda istifaya zorlamak. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU 2023 seçimleri için kolları sıvadı. Yakın çevresine Ali BOLTAÇ ile Tarsus planlarına erken başladığı Ankara kulislerinden sızmaya başladı.

Tarsus’ta bir şeyler çok kötü gidiyor.

Neden Ali BOLTAÇ sorusuna CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU yakınen izletiyorum koordinasyon sorumlusu olarak partimizin çıtasını Mersin’de yükseklere çıkarıyor. Kendisiyle gurur duyduğumu ifade etmek isterim. Tarsus’ta bir şeyler çok kötü gidiyor.

CHP Genel merkezi bu düşüncelere sahipken Doktorun umursamaz tavırları kimseyle görüşmemesi açılış yaptığı noktalarda partililerce çok ciddi eleştiri ve protestolarla karşılaşması iyice kendisini belediyeye kapatmasına sebep oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz